ZS1

W dniu 12.02.2020r. odwiedził naszą szkołę przedstawiciel wspomnianej firmy pan Marcin Strzelecki, który od wielu lat doposaża naszą placówkę w nowoczesne produkty firmy czyli sensory wielkości fizycznych, okablowanie sensorów, sprzęt do wizualizacji procesów produkcyjnych i wiele innych urządzeń wykorzystywanych w przyszłej pracy wykształconych pracowników Technikum Elektrycznego i Informatycznego. Otrzymane urządzenia i okablowanie będą wykorzystywane w czasie zajęć z Elektrykami na przedmiocie „Komputerowe systemy sterowania”.

Bardzo dziękujemy panu Marcinowi za zaangażowanie w doposażenie Naszej szkoły w nowoczesne rozwiązania stosowane w przemyśle. Szczególne podziękowania przesyłamy pani Prezes Zarządu firmy ifm electronic Poland Aleksandrze Banaś, która jest kolejną osobą, bez której szkolenie zawodowe w mieście Piekary Śląskie nie było by tak ciekawe. Produkty firmy są bardzo rozpoznawalne w przemyśle na rynkach europejskich i światowych, sprawia to pomarańczowy kolor produktów. Ciekawym nawiązaniem do tego koloru są kwiaty kwitnące w zimie w naszej szkole również w kolorze ifm electronic Poland.

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar