ZS1

Zakończył się przed chwilą pierwszy etap ZS-1 IT-EXTREME MASTERS, w którym wzięło udział niespełna 50 uczniów (niestety z przyczyn regulaminowych, musieliśmy kilku uczestników wykluczyć, z uwagi na podanie nieprawdziwych danych personalnych).

Konkurs od początku, do końca budził wielkie emocje, a uczniowie odpowiadali na pytania z różnych Kwalifikacji EE/INF oraz z zagadnień informatyki. Szczegółowe wyniki z pełnymi danymi personalnymi opublikujemy na specjalnej stronie internetowej: http://zs-1.edu.pl/masters/ (o hasło dostępowe proszę pisać na adres: marcin.kaim(at)gmail.com

Szczególne brawa należą się uczniom z klas I-wszych, którzy uplasowali się w pierwszej 10-tce.

Wynik końcowy będzie zależny od sumy punktów we wszystkich etapach - każdy etap będzie nieco trudniejszy i zawierał więcej pytań w tym i pytań z kilkoma prawidłowymi odpowiedziami.

Życzymy powodzenia i cieszymy się, że wzięło udział aż tylu uczniów, ale mamy nadzieję, że liczba uczestników będzie rosła z każdym etapem.

MASTERS

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar