Nasi drodzy uczniowie! Cale grono pedagogiczne naszej szkoły serdecznie zachęca was do czytelnictwa. Podstawową lekturą każdego dnia powinny być wiadomości pozostawiane przez nas na Dzienniku Elektronicznym. Brakuje nam codziennego kontaktu z wami "na żywo", ale dzięki takim rozwiązaniom technicznym mamy możliwość przetestowania nowego sposobu komunikacji i edukacji - pomóżcie nam w tym i bądźcie aktywni :)

Przypominamy, że obecny okres to nie czas wolny od nauki. Zachęcamy do pracy nad zadanymi przez nauczycieli zagadnieniami oraz uzupełnianiem wiedzy i nadrobieniem zaległości.

W przypadku problemów z dostępem do Dziennika Elektronicznego, prosimy o kontakt ze swoimi wychowawcami w celu ich rozwiązania.

#siedzwdomuiczytaj