ZS1

Nasi drodzy uczniowie! Cale grono pedagogiczne naszej szkoły serdecznie zachęca was do czytelnictwa. Podstawową lekturą każdego dnia powinny być wiadomości pozostawiane przez nas na Dzienniku Elektronicznym. Brakuje nam codziennego kontaktu z wami "na żywo", ale dzięki takim rozwiązaniom technicznym mamy możliwość przetestowania nowego sposobu komunikacji i edukacji - pomóżcie nam w tym i bądźcie aktywni :)

Przypominamy, że obecny okres to nie czas wolny od nauki. Zachęcamy do pracy nad zadanymi przez nauczycieli zagadnieniami oraz uzupełnianiem wiedzy i nadrobieniem zaległości.

W przypadku problemów z dostępem do Dziennika Elektronicznego, prosimy o kontakt ze swoimi wychowawcami w celu ich rozwiązania.

#siedzwdomuiczytaj

 

 
 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar