ZS1

Dziś zakończył się II etap ZS-1 IT-EXTREME MASTERS, w którym wzięło udział wielu uczniów naszego technikum. Miło było zobaczyć nowych zawodników, którzy dołączyli z pominięciem I etapu, ale ponieważ dzisiejsza runda daje punktację x 1.5, to wystrzelili w rankingach w górę.

Szczegółowe wyniki z pełnymi danymi personalnymi opublikujemy na specjalnej stronie internetowej: http://zs-1.edu.pl/masters/ (login to masters a o hasło dostępowe proszę pisać na adres: marcin.kaim(at)gmail.com

Wynik końcowy będzie zależny od sumy punktów we wszystkich trzech etapach - każdy etap będzie nieco trudniejszy i będzie zawierał więcej pytań. Trzeci etap już w piątek, a punkty mnożymy x 2!

Życzymy powodzenia i cieszymy się, że wzięło udział aż tylu uczniów, ale mamy nadzieję, że osoby które się zagapiły wezmą udział przynajmniej w III etapie.

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar