ZS1

Przyszli absolwenci szkół podstawowych....przed Wami niełatwy wybór:) Mimo sytuacji epidemiologicznej w kraju i nauki w formie pracy zdalniej, nie powinniście zapominać o swojej niedalekiej, edukacyjnej przyszłości. Nasz Zespół Szkół nr 1 chętnie w niej zagości! Nie możecie co prawda odwiedzić nas "na żywo", ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyście zweryfikowali oferowane przez nas opcje "w wirtualu". Od początku maja w trybie tygodniowym na naszym szkolnym Facebook'u , będziemy Wam przedstawiali kierunki oferowane przez Technikum nr 1 oraz II Liceum Ogólnokształcące. Mamy nadzieję przekonać Was do złożenia dokumentów w naszej placówce, prezentując nie tylko merytoryczne fakty, ale inspirując Was także wizualnie - niech dobrym tego przykładem będzie nasza flipbook'owa ulotka - dostępna również w zakładce rekrutacja. Liczymy na Was, służymy odpowiedziami na pytania - i tymi skierowanymi do nas na FB szkoły, jak i na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Będziemy bardzo szczęśliwi, gdy od września staniecie się naszymi uczniami!

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar