Przyszli absolwenci szkół podstawowych....przed Wami niełatwy wybór:) Mimo sytuacji epidemiologicznej w kraju i nauki w formie pracy zdalniej, nie powinniście zapominać o swojej niedalekiej, edukacyjnej przyszłości. Nasz Zespół Szkół nr 1 chętnie w niej zagości! Nie możecie co prawda odwiedzić nas "na żywo", ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyście zweryfikowali oferowane przez nas opcje "w wirtualu". Od początku maja w trybie tygodniowym na naszym szkolnym Facebook'u , będziemy Wam przedstawiali kierunki oferowane przez Technikum nr 1 oraz II Liceum Ogólnokształcące. Mamy nadzieję przekonać Was do złożenia dokumentów w naszej placówce, prezentując nie tylko merytoryczne fakty, ale inspirując Was także wizualnie - niech dobrym tego przykładem będzie nasza flipbook'owa ulotka - dostępna również w zakładce rekrutacja. Liczymy na Was, służymy odpowiedziami na pytania - i tymi skierowanymi do nas na FB szkoły, jak i na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Będziemy bardzo szczęśliwi, gdy od września staniecie się naszymi uczniami!