ZS1

Już od września 2020 rusza nowy kierunke w naszej szkole - 5-letnie technikum w zawodzie TECHNIK LOGISTYK. Już dziś zapraszamy wszystkich chęnych  do zapoznania się z  NOWĄ ofertą. 

Szansę na karierę w logistyce ma każdy, kto posiada zdolności organizacyjne, potrafi myśleć analitycznie, nie ma problemów z planowaniem zadań i organizacją pracy. Na kierowniczych stanowiskach niezbędna jest oczywiście umiejętność zarządzania ludźmi, doświadczenie w branży i znajomość języków obcych.

Logistyka, czyli proces zarządzania łańcuchem dostaw, w każdej nowocześnie prowadzonej firmie odgrywa ogromną rolę. Na kandydatów, którzy chcą rozpocząć karierę w tej branży czeka wiele różnorodnych stanowisk w dużych firmach. Jeśli wykażą się odpowiednią wiedzą i umiejętnościami, mogą liczyć na wysokie wynagrodzenie oraz pewność, że dla nich pracy na rynku nie zabraknie.

Coraz więcej firm, a także jednostek samorządu terytorialnego, dostrzega konieczność podjęcia stosownych działań logistycznych w zakresie swojej działalności, by móc efektywnie funkcjonować, a wręcz utrzymać się na rynku. Przedsiębiorstwa, w chwili obecnej, aby osiągnąć sukces, muszą poszukiwać oszczędności nie tylko w obszarze produkcji, świadczonych usług czy zmniejszania zatrudnienia i wynagrodzeń, ale przede wszystkim poszukiwać usprawnień swoich procesów logistycznych. 

Logistyka jest jedną z najszybciej rozwijających się sfer działalności gospodarczej w naszym kraju, Europie, jak i na świecie. Na podstawie obserwacji rynku, większość nowo powstających miejsc pracy związana jest właśnie z tą sferą. Powstają nowe sieci handlowe, przedsiębiorstwa przemysłowe, dystrybucyjne i transportowo-spedycyjne. Wiąże się to z zapotrzebowaniem na ludzi dysponujących rzetelnym przygotowaniem do wykonywania pracy.

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar