ZS1

Absowenci - za Wami 3 i 4 lata nauki w ZS1. Ich zwieńczeniem niewątpliwie jest egzamin maturalny. Tkwimy w bardzo specyficznej rzeczywistości - przesunięcie terminów matur, niepewny czas dla zdrowia, obostrzenia z każdej strony, maseczki, dezynfekcja. Nie zmienia to jednak faktu, iż powinniście być pewni swych umiejętności, swej wiedzy i przede wszystkim samych siebie. My wiemy, że zachowując zimną krew, dystansując się na chwilę od prozy życia codziennego, wyciszając się - każdy z Was, KAŻDY jest w stanie uzyskać pozytywny wynik z tego pierwszego, przekrojowego i zapewne ciut stresującego egzaminu. Trzymamy za Was mocno kciuki....z resztą nie tylko my, ale także władze Piekar Śląskich składając Wam za pośrednictwem FB najlepsze życzenia: https://www.facebook.com/watch/?v=714884065932337