ZS1

Dzisiaj kolejny rok szkolny dobiegł końca, ale nie wszyscy mają już wolne:) Przyszły tydzień to ostatnie, praktyczne egzaminy zawodowe, ale później....WAKACJE! Po tym trudnym, niespodziewanym, dla jednych ratującym, dla innych męczącym semestrze pracy zdalnej każdy z nas czekał chyba na swobodny, słoneczny i oby wolny od wirusów czas:) Jednocześnie o dziwo, większość i uczniów i nauczycieli tęskni za powrotem do szkoły, do nauczania stacjonarnego od września - czy tak będzie? Dużo zależy od nas samych, od przestrzegania procedur bezpieczeństwa sanitarnego, od zdrowego rozsądku. Tymczasem cieszmy się - daliśmy radę, zasługujemy na wypoczynek i takowego Wam kochani uczniowie życzymy! Bądźcie uśmiechnięci, szczęśliwi, wolni w granicach bezpieczeństwa. Życzmy zdrowia, radości i podróży...nawet jeśli w te wakacje odbędą się tylko palcem po mapie:)  Dziękujemy za współpracę i Waszą i Waszych rodziców - pamiętajcie, że czekamy na Was za 2 miesiące....oby w szkolnych ławach:)

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar