Dzisiaj kolejny rok szkolny dobiegł końca, ale nie wszyscy mają już wolne:) Przyszły tydzień to ostatnie, praktyczne egzaminy zawodowe, ale później....WAKACJE! Po tym trudnym, niespodziewanym, dla jednych ratującym, dla innych męczącym semestrze pracy zdalnej każdy z nas czekał chyba na swobodny, słoneczny i oby wolny od wirusów czas:) Jednocześnie o dziwo, większość i uczniów i nauczycieli tęskni za powrotem do szkoły, do nauczania stacjonarnego od września - czy tak będzie? Dużo zależy od nas samych, od przestrzegania procedur bezpieczeństwa sanitarnego, od zdrowego rozsądku. Tymczasem cieszmy się - daliśmy radę, zasługujemy na wypoczynek i takowego Wam kochani uczniowie życzymy! Bądźcie uśmiechnięci, szczęśliwi, wolni w granicach bezpieczeństwa. Życzmy zdrowia, radości i podróży...nawet jeśli w te wakacje odbędą się tylko palcem po mapie:)  Dziękujemy za współpracę i Waszą i Waszych rodziców - pamiętajcie, że czekamy na Was za 2 miesiące....oby w szkolnych ławach:)