Serdecznie zapraszamy w dnu jutrzejszym tj. 1.09.2020 r. na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 W tym roku w związku z sytuacją COVID-19 spotykamy się tylko w klasach z wychowawcami według następującego harmonogramu:

Prosimy uczniów wszystkich klas o udanie się bezpośrednio do wskazanej sali oraz przypominamy o konieczności zachowania dystansu społecznego, posiadania maseczki oraz dezynfekcji rąk po wejściu do szkoły.

Klasa 1a - technik informatyk

Klasa 1b - technik informatyk / grafiki i poligrafii cyfrowej