ZS1

1 września chyli się ku końcowi i bynajmniej nie był to zwykły dzień. Udało nam się spotkać na żywo, po tak długiej przerwie, ale jednak inaczej niż zazwyczaj. Nie było zgrupowania w auli, uścisków dłoni, przedstawiania grona. Uczniowie w 3 turach przyszli w progi szkoły w maseczkach i zachowując dystans udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami. Niewątpliwie nie tak sobie to wyobrażaliśmy, szczególnie klasy 1, ale patrząc optymistycznie na ten dzień: Dyrekcja powitała z uśmiechem każdą z klas indywidualnie życząc zdrowia i aklimatyzacji w nowych warunkach lekcyjnych, wychowawcy poświęcili Wam swój czas, zauważyli zmiany modowe, błysk dorosłości w oku, a klasy 1 zostały swobodnie oprowadzone po korytarzach ZS1. Cieszymy się bardzo widząc was twarzą w twarz, liczymy iż stan ten potrwa jak najdłużej i życzymy zdrowia, dystansu do prozy życia, optymizmu i werwy do nauki. Wspólnie damy radę i będzie dobrze....bo po prostu musi!

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar