1 września chyli się ku końcowi i bynajmniej nie był to zwykły dzień. Udało nam się spotkać na żywo, po tak długiej przerwie, ale jednak inaczej niż zazwyczaj. Nie było zgrupowania w auli, uścisków dłoni, przedstawiania grona. Uczniowie w 3 turach przyszli w progi szkoły w maseczkach i zachowując dystans udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami. Niewątpliwie nie tak sobie to wyobrażaliśmy, szczególnie klasy 1, ale patrząc optymistycznie na ten dzień: Dyrekcja powitała z uśmiechem każdą z klas indywidualnie życząc zdrowia i aklimatyzacji w nowych warunkach lekcyjnych, wychowawcy poświęcili Wam swój czas, zauważyli zmiany modowe, błysk dorosłości w oku, a klasy 1 zostały swobodnie oprowadzone po korytarzach ZS1. Cieszymy się bardzo widząc was twarzą w twarz, liczymy iż stan ten potrwa jak najdłużej i życzymy zdrowia, dystansu do prozy życia, optymizmu i werwy do nauki. Wspólnie damy radę i będzie dobrze....bo po prostu musi!