ZS1

Wszystkich sympatyków gier planszowych zainteresuje fakt wprowadzenia Dnia Gier Planszowych. 10.10.2020 roku odbędzie się pierwsza edycja projektu zainicjowanego przez m.in. wydawnictwa gier planszowych. W związku z tym, zachęcamy do celebrowania święta w domowym zaciszu w gronie rodziny i przyjaciół. Przy okazji zróbcie sobie zdjęcie, przedstawiające Wasze zaangażowanie podczas gry i prześlijcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 12.10.2020. Liczy sie temat przewodni i pomysłowość. Autor najciekawszego zdjęcia otrzyma nagrodę - niespodziankę. Wszelkich dodatkowych informacji udziela p. Agnieszka Krieser.

Uczniowie z klasy 2a(4) już rozpoczęli przygotowania do święta gier. A więc do dzieła - Cała Polska gra w planszówki.

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar