Wszystkich sympatyków gier planszowych zainteresuje fakt wprowadzenia Dnia Gier Planszowych. 10.10.2020 roku odbędzie się pierwsza edycja projektu zainicjowanego przez m.in. wydawnictwa gier planszowych. W związku z tym, zachęcamy do celebrowania święta w domowym zaciszu w gronie rodziny i przyjaciół. Przy okazji zróbcie sobie zdjęcie, przedstawiające Wasze zaangażowanie podczas gry i prześlijcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 12.10.2020. Liczy sie temat przewodni i pomysłowość. Autor najciekawszego zdjęcia otrzyma nagrodę - niespodziankę. Wszelkich dodatkowych informacji udziela p. Agnieszka Krieser.

Uczniowie z klasy 2a(4) już rozpoczęli przygotowania do święta gier. A więc do dzieła - Cała Polska gra w planszówki.