ZS1

7 października uczniowie klas turystycznych zmagali się z zadaniami szkolnego etapu VIII Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Organizatorem Olimpiady jest Instytut Geografii Miast i Turyzmu na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego, a hasło tegorocznej olimpiady to "Turystyka i zdrowie". Celem organizatorów jest zainteresowanie uczestników Olimpiady turystyką i rekreacją jako elementem zdrowego stylu życia oraz zwrócenie uwagi na prozdrowotne funkcje turystyki, zwłaszcza w obecnych warunkach epidemicznych związanych z rozprzestrzenianiem się COVID-19. Szkolny etap Olimpiady to nie tylko zmaganie się z trudnymi pytaniami z dziedziny Turystyki, to również okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i wiadomości przed czekającymi uczniów egzaminami zawodowymi. Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wysokich wyników. Na szkolnym podium, z najwyższym wynikiem, witamy Weronikę Turoboś - 27 pkt na 32, Karolinę Sośniok - 24 pkt, Kamilę Lizoń - 23 pkt. Gratulacje!

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar