ZS1

13 października uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do społeczności ZS1. Podczas uroczystości, odbywającej się dla każdej z klas indywidualnie, młodzież ślubowała rzetelnie wypełniać obowiązki uczniowskie oraz respektować zasady obowiązujące w szkole. Klasy uczęszczające do Technikum nr 1 zobaczyły film o patronie Jacku Karpińskim, a młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego otrzymała akty nadania stopnia kadeta młodszego charakterystyczne dla klasy policyjnej. Zarówno dyrekcja, wychowawcy, jak i przedstawiciele samorządu uczniowskiego wyrazili swoją radość z powodu przyjęcia do placowki taki wielu młodych, uśmiechniętych i chętnych do nauki ludzi. Każdy otrzymał mały znak przynależności do rodziny ZS1 - pin z logiem szkoły.

Pierwszoklasiści - witamy oficjalnie w naszych progach i dziękujemy za wybór ZS1:)

Ale to nie koniec wzniosłych momentów dzisiejszego dnia! Uczniowie drugich i trzecich klas mundurowych otrzymali dzisiaj akty nadania stopnia kadeta i starszego kadeta - gratulujemy także Wam i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!

 

 

 

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar