ZS1

Dzień Edukacji Narodowej to moment, w którym każdy pracownik szkoły - pedagogiczny i niepedagogiczny otrzymuje z wielu stron życzenia i wyrazy wdzięczności za trud włożony w swoją pracę, za chęć edukowania młodzieży, za żmudną pracę przy dokumentach. To chwila, w której dzięki ciepłym słowom dyrekcji, przedstawicieli miasta, uczniów i bardzo często także rodziców nauczyciele czują się docenieni i wiedzą, że ich praca jest zauważalna, ma sens, a przede wszytkim wpłaywa na życie wielu młodych osób, które wyrastają z czasem na wspaniałych wyedukowanych ludzi. ZS1 dziękuje swojej kadrze za każdy uśmiech, za wiedzę i umiejętności, za podejście do pracy i za szacunek. Życzymy radości, zdrowia fizycznego i psychicznej odporności na przeciwności losu. Wspólnie tworzymy jeden wspaniały i niepowtarzalny zespół!

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar