ZS1

 

W dniu 19.11. razem z Konstancją Kołton - klasa 4e oraz Sandrą Podbioł z klasy 4b uczestniczymy w czwartej edycji konferencji organizowanej przez firmę Nokia -" Kobiety w IT".  W tym roku konferencja odbywa się w formie on-line. Składa się z dwóch części: przedpołudniowej w języku polskim oraz popołudniowej w języku angielskim. 

    
 
 

Panel poranny skierowany jest to kobiet, które zastanawiają się nad wyborem swojej ścieżki kariery. Ta część koncentruje się na rozpoznaniu naszych kompetencji i na ich rozwoju. Pokazuje, że IT jest właściwą ścieżką zarówno dla humanisty jak i umysłu ścisłego. Część spotkania poświęcona jest bieżącej sytuacji, pokazuje jak odnaleźć się w świecie on-line – jak  pracować, jak się uczyć, motywować i rozwijać. Porusza tematy bezpieczeństwa w sieci, tak ważnego w dzisiejszych czasach. Na koniec wybrane uczelnie związane z IT prezentują swoje osiągnięcia podczas wykładów technicznych. Panel popołudniowy pozwoli nieco bardziej zagłębić się w tematykę IT. 

 

 
 

Badania firmy Nokia pokazały, że typowo kobiece cechy charakteru jak empatia, uważność przekładają się w branży IT na działania. Jedyne czego nam kobietom brakuje to odwaga w działaniu. Z przyjemnością uczestniczyłam w konferencji razem z Konstancją i Sandrą – Katarzyna Bubel 

 
 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar