Dziś uczniowie klas 1c i 1d wzięli udział w lekcjach online o tematyce - Moje finanse, jestem przedsiębioczy, w ramach  ogólnopolskiego programu "Bakcyl" dla uczniów szkół ponadpodstawowych. . Zajęcia  odbywały się na platformnie clickmeeting i brało w nich udział łącznie 80 uczniów z różnych części Polski. Przypomnijmy, że nasza szkoła bierze udział w programie od roku, a sam program pomaga w poszerzaniu wiedzy finansowej i ekonomicznej uczniów, co jest niezbędnym elementem funkcjonowania młodych ludzi w nowoczesnym społeczeństwie.

•