ZS1

Rok 2020, który zaskoczył chyba nas wszystkich, zbliża się wielkimi krokami do końca. Pamiętajmy, aby w najbliższym świątecznym czasie docenić małe, otaczające nas cuda - uśmiech drugiej osoby, radosne spojrzenie przyjaciela, zapach wigilijnych potraw, bliskość rodziny. Zespół Szkół nr 1 życzy wszystkim pracownikom, uczniom i ich rodzinom oraz sympatykom naszej placówki zdrowych, pełnych nadziei i miłości Świąt Bożego Narodzenia, spokojnego końca mijającego roku, wiary w dobro i lepsze jutro. Spotkajmy się po 17 stycznia - czy zdalnie, czy stacjonarnie - ale radośnie, z gotowością do zmierzenia się z czymkolwiek, co nas czeka. Pozostańmy optymistami i niech każdy z nas pamięta, że: „Trzeba kochać życie, aby je przeżywać, i trzeba przeżywać życie, aby je kochać” – Thornton (Niven) Wilder.

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar