Rok 2020, który zaskoczył chyba nas wszystkich, zbliża się wielkimi krokami do końca. Pamiętajmy, aby w najbliższym świątecznym czasie docenić małe, otaczające nas cuda - uśmiech drugiej osoby, radosne spojrzenie przyjaciela, zapach wigilijnych potraw, bliskość rodziny. Zespół Szkół nr 1 życzy wszystkim pracownikom, uczniom i ich rodzinom oraz sympatykom naszej placówki zdrowych, pełnych nadziei i miłości Świąt Bożego Narodzenia, spokojnego końca mijającego roku, wiary w dobro i lepsze jutro. Spotkajmy się po 17 stycznia - czy zdalnie, czy stacjonarnie - ale radośnie, z gotowością do zmierzenia się z czymkolwiek, co nas czeka. Pozostańmy optymistami i niech każdy z nas pamięta, że: „Trzeba kochać życie, aby je przeżywać, i trzeba przeżywać życie, aby je kochać” – Thornton (Niven) Wilder.