ZS1

Nowy tydzień rozpoczynamy od wspaniałej wiadomości – nasza szkoła zdobyła certyfikat „Szkoła z klasą 2.0” w obszarze „Pasja do nauki”!

 

Starania o certyfikat rozpoczęliśmy – jako szkoła – we wrześniu 2019 roku, ale pandemia koronawirusa i wprowadzony powszechnie tryb pracy zdalnej wstrzymał na chwilę nasze prace. Szybko przenieśliśmy jednak wszystkie działania do sieci. Wiele świetnych przedsięwzięć, które realizowane były w przestrzeni wirtualnej – chociażby festiwal talentów, praktyczne lekcje języków obcych czy cykl „Wakacje z Książką” – związanych było właśnie z  projektem „Szkoła z klasą 2.0”.

 

Warto dodać, że tytuł „Szkoły z klasą” zdobyliśmy już po raz drugi. Pracami zespołu projektowego kierowała Pani Dyrektor Katarzyna Musiałek – bardzo serdecznie dziękujemy!

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar