ZS1

Miło nam poinformować, iż w bieżącym roku kalendarzowym nasze Technikum nr 1 zostało odznaczone brązową tarczą w prestiżowym rankingu najlepszych szkół średnich "Perspektywy 2021". Magazyn edukacyjny, który rokrocznie nagradza wyjątkowe placówki złotymi, srebrnymi i brązowymi odznaczeniami, uplacował nasze technikum na 47 miejscu w województwie śląskim (gdzie ogółem funkcjonuje 131 techników) oraz 313 miejscu w kraju. Jest to duży sukces, gdyż kryteria, które kierują twórcami rankigu są niebanalne i zaliczają się do nich: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego. Zapraszamy do lektury: https://2021.technika.perspektywy.pl/rankings

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar