ZS1

W marcu br. po rocznej przerwie odbył się Piekarski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół średnich naszego miasta. To już XXII edycja tego konkursu. Organizatorami, w ramach ścisłej międzyszkolnej współpracy, byli: Akademicki Zespół Szkół i Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich. Uczniowie rozwiązywali zadania w swoich macierzystych szkołach, a nie jak dotąd w auli jednej ze szkół. Zachowano wszelkie normy reżimu sanitarnego i dystansu społecznego. Uczestnicy zmagali się z zadaniami wielokrotnego wyboru obejmującymi cały materiał matematyki szkoły średniej. Po regulaminowym czasie „łamania” sobie głowy zostali wyłonieni najlepsi:
I miejsce – Wiktoria Koman, uczennica Akademickiego Zespołu Szkół
II miejsce – Jakub Kubica, uczeń Zespołu Szkół nr 1
III miejsce – Konstancja Kołton, uczennica Zespołu Szkół nr 1.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Do zobaczenia w przyszłym roku.

 

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar