ZS1

30 kwietnia bieżącego roku szkolnego pożegnaliśmy w pełnym reżimie sanitarnym tegorocznych maturzystów. Dyrekcja wraz z wychowawcami podsumowała lata nauki w technikum i liceum. Bezpośrednio przed maturą padło wiele życzeń dotyczących egzaminów oraz przyszłej drogi życia, a także słów podziękowania ze strony uczniów za wspólny czas edukacji stacjonarnej i zdalnej.

Kochani Maturzyści - jesteśmy pewni, że poradzicie sobie świetnie z pisemnymi egzaminami, które rozpoczynają się tuż po weekendzie majowym i życzymy Wam wspaniałego nadchodzącego czasu - czy to na studiach, czy w życiu zawodowym. Dziękujemy, że wybraliście ZS1 i mamy nadzieję na odwiedziny w wolnej chwili:) Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ.

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar