ZS1

W dniu 13.12.2013r  w Miejskim Gimnazjum Nr 1 w Piekarach Śląskich odbyła się XXII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża. Naszą szkołę reprezentowała uczennica z klasy I d Karen Wiśniewska- laureatka etapu szkolnego. Olimpiada składała się z dwóch etapów pisemnego- test 30 pytań oraz etapu praktycznego czyli udzielanie pierwszej pomocy . Do zmagań z bardzo trudnymi i  wyszukanymi pytaniami przystąpili punktualnie o 10.00 uczniowie piekarskich szkół gimnazjalnych i średnich. Jednak nie do pokonania okazała się nasza Karen Wiśniewska zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej. Jej ogromna wiedza o zdrowym stylu życia poradziła sobie nawet z pytaniem CO TO JEST ORTOREKSJA ? A Wy wiecie? Zajęcie  I-szego miejsca przez Karen kwalifikuję Ją do  reprezentowania miasta Piekary Śląskie na szczeblu okręgowym. Ogromne gratulacje i podziw dla Karen za chęć przystąpienia do Olimpiady i poświęcenia czasu na przygotowanie się do niej. Pragnę dodać, iż rok temu również wygrała uczennica naszej szkoły.   Kciuki trzymała  Joanna Goj.

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar