Wakacje to z reguły czas wyjazdów i odpoczynku dla wielu osób, jednak w tym okresie udało się wypatrzeć kilka artykułów w mediach na temat naszej szkoły:
- Walki robotów - Twoje Piekary (sierpień 2014)
- Rozpoczęcie roku szkolnego - Portal: Piekary Online 2.09.2014
- Rozpoczęcie roku szkolnego z policjantami - Komenda Policji Piekary Śląskie 2.09.2014

Jeżeli, w tym okresie ktoś zauważył jakąś wzmiankę o naszej szkole lub uczniach w prasie, to proszony jest o dostarczenie skanu lub zdjęcia materiału do pana M. Smyczka (sala 104). smiley