Miło nam poinformować, że działa już po wakacyjnej przerwie DZIENNIK ELEKTRONICZNY. Chcemy też nadmienić, że nowa wersja dziennika z powodzeniem funkcjonuje również na urządzeniach mobilnych, co z pewnością ułatwi codzienną pracę oraz podgląd i analizę swoich osiągnięć. Dla uczniów klas II - IV powinny działać dawne konta, przy czym będzie wymagana zmiana hasła. Uczniowie klas I-szych po zgłoszeniu emaili wychowawcom, otrzymają pełny dostęp do systemu. Przypominamy również, że link do dziennika znajdziemy w głównym menu witryny szkoły.

UWAGA!!!!
Ze względu też na nowe zasady bezpieczeństwa (narzucone przez twórców e-dziennika), hasło trzeba będzie zmieniać raz w miesiącu!!!