Zawody

 

W dniu dzisiejszym tj. 28.11.2017 r. w hali sportowej w Kozłowej Górze, rozegrane zostały Mistrzostwa Piekar Śląskich w piłce siatkowej juniorów. Reprezentanci naszej szkoły, występujący w składzie: Kamil Jasionek, Niewiarowski Artur, rodzinnie bracia Dawid i Adrian Będkowscy, Aleksander Wanot, Michał Szlufik oraz Mateusz Cieluch bez większych problemów wygrali swoje trzy mecze po 2:0, broniąc tym samym tytuł mistrzowski z poprzedniego sezonu :-) Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny ZSTZ, AZS oraz TG. Poza tytułem mistrzowskim, Mateusz Cieluch otrzymał również statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju !!! "Latającym" nad siatką i broniącym pod siatką dziękujemy, gratulujemy i życzymy "ogrania się" w meczach z sparingpartnerami (średnia wieku 30+), przygotowującymi ich do rozgrywek na szczeblu rejonowym !!!

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar