Zawody

W dniu dzisiejszym tj. 28.11.2017 r. w hali sportowej w Kozłowej Górze, rozegrane zostały Mistrzostwa Piekar Śląskich w piłce siatkowej juniorów. Reprezentanci naszej szkoły, występujący w składzie: Kamil Jasionek, Niewiarowski Artur, rodzinnie bracia Dawid i Adrian Będkowscy, Aleksander Wanot, Michał Szlufik oraz Mateusz Cieluch bez większych problemów wygrali swoje trzy mecze po 2:0, broniąc tym samym tytuł mistrzowski z poprzedniego sezonu :-) Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny ZSTZ, AZS oraz TG. Poza tytułem mistrzowskim, Mateusz Cieluch otrzymał również statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju !!! "Latającym" nad siatką i broniącym pod siatką dziękujemy, gratulujemy i życzymy "ogrania się" w meczach z sparingpartnerami (średnia wieku 30+), przygotowującymi ich do rozgrywek na szczeblu rejonowym !!!

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Video: Film promocyjny

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE