Zawody

W dniu dzisiejszym tj. 23.01.2018r. odbyły się zawody w piłce ręcznej chłopców. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Tobolik Piotr, Olszowski Patryk, Stych Paweł, Finka Mateusz, Kruk Dawid, Mędzikowski Patryk, Pietrzyk Dariusz, Jasionek Kamil, Zięba Mateusz zdobyła miejsce drugie. Zadecydowały o tym dwa mecze rozegrane z zawodnikami ZST-Z, ten wygraliśmy 34 do13 oraz drugi rozegrany z drużyną z LO, ten zakończył się wynikiem 20 do 29. Dziękuję za wspaniałe widowisko sportowe i za ogromny wysiłek zawodników w dążeniu do wygranej. Może za rok będzie lepiej!!! Joanna Goj 

 

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Video: Film promocyjny

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Szkoła w mediach

 

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE

Szczegóły konkursu

ZS1 najlepszą szkołą w Polsce

 

 

W roku 2012 nasza szkoła zwyciężyła w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym TIK-TAK, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Informatyczne pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej

Wyniki

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar