Zawody

W dniu dzisiejszym na terenie radzionkowskiego parku Księża Góra odbył się IV Marszobieg Sprawnościowo-Obronny, w którym uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły. Podczas zawodów drużyny musiały wykonać 13 zadań o charakterze militarno-obronnym np. strzelanie, rzut granatem, znajomość budowy broni, pierwsza pomoc, nawiązania łączności, zadania o charakterze sprawnościowym, określanie azymutu itp. Nasza drużyna w składzie: Jakub Hewig, Tomasz Mateja, Jakub Szołtysik, Kacper Świętochowski i Mateusz Urbańczyk pod dowództwem Dariusza Kempysa (który również wykonywał zadania z drużyną) odniosła zdecydowane zwycięstwo. Wśród organizatorów czyli 17 Radzionkowskiej Drużyny Zmechanizowanej był również nasz uczeń Karol Zwierzchowski. Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę i sportową rywalizację.

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar