Zawody

W dniu dzisiejszym na terenie radzionkowskiego parku Księża Góra odbył się IV Marszobieg Sprawnościowo-Obronny, w którym uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły. Podczas zawodów drużyny musiały wykonać 13 zadań o charakterze militarno-obronnym np. strzelanie, rzut granatem, znajomość budowy broni, pierwsza pomoc, nawiązania łączności, zadania o charakterze sprawnościowym, określanie azymutu itp. Nasza drużyna w składzie: Jakub Hewig, Tomasz Mateja, Jakub Szołtysik, Kacper Świętochowski i Mateusz Urbańczyk pod dowództwem Dariusza Kempysa (który również wykonywał zadania z drużyną) odniosła zdecydowane zwycięstwo. Wśród organizatorów czyli 17 Radzionkowskiej Drużyny Zmechanizowanej był również nasz uczeń Karol Zwierzchowski. Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę i sportową rywalizację.

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Video: Film promocyjny

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE