Zawody

W dniu wczorajszym na boisku piłkarskim GKS Andaluzja odbyły się zawody o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół  nr 1 w piłce nożnej. W finale spotkały się reprezentacja klas drugich czyli obrońcy tytułu z reprezentacją klas pierwszych. Po fantastycznym widowisku piłkarskim klasy drugie wygrały 3:1, powtarzając swój zeszłoroczny sukces. Zwycięska drużyna wystąpiła w następującym skladzie: Paulina Tobor, Martyna Gałka, Daniel Kocot, Szymon Klaużyński, Mateusz Kruk, Patryk Baner, Maciej Berger, Mateusz Kraiński, Paweł Ogłodek, Dawid Gladysz, Szymon Dziedzic, Michał Balon i Marceli Dziwis. Kontynując tradycję drużyna mistrzowska rozegrala spotkanie z reprezentacją nauczycieli. W regulaminowym czasie gry i po dogrywce mecz zakończyl się wynikiem 1:1, natomiast w rzutach karnych lepszymi okazali się nauczyciele. Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę.

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar