Zawody

W dniu wczorajszym na boisku piłkarskim GKS Andaluzja odbyły się zawody o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół  nr 1 w piłce nożnej. W finale spotkały się reprezentacja klas drugich czyli obrońcy tytułu z reprezentacją klas pierwszych. Po fantastycznym widowisku piłkarskim klasy drugie wygrały 3:1, powtarzając swój zeszłoroczny sukces. Zwycięska drużyna wystąpiła w następującym skladzie: Paulina Tobor, Martyna Gałka, Daniel Kocot, Szymon Klaużyński, Mateusz Kruk, Patryk Baner, Maciej Berger, Mateusz Kraiński, Paweł Ogłodek, Dawid Gladysz, Szymon Dziedzic, Michał Balon i Marceli Dziwis. Kontynując tradycję drużyna mistrzowska rozegrala spotkanie z reprezentacją nauczycieli. W regulaminowym czasie gry i po dogrywce mecz zakończyl się wynikiem 1:1, natomiast w rzutach karnych lepszymi okazali się nauczyciele. Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę.