Zawody

 

W dniu dzisiejszym (8.10.2018 r.) w sali gimnastycznej Akademickiego Zespołu Szkół w Piekarach Śląskich, rozegrane zostały mistrzostwa naszego miasta w tenisie stołowym. Obie nasze reprezentacje w składzie: Angelika Gębura, Anna Kopydłowska, Paulina Wiecheć, Bartłomiej Trzebuniak, Przemysław Zgoda-Giczański, Jakub Czech oraz Mateusz Kotuła nie pozostawiły złudzeń swoim przeciwnikom i wywalczyły tytuły drużynowych mistrzów Piekar Śląskich i 10.10.2018 r. będą reprezentowały nasze miasto w zawodach na szczeblu rejonowym w Bytomiu. Całej ekipie dziękujemy, gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach rejonowych.

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar