Zawody

W dniu dzisiejszym w hali Klubu Sportowego "Silesia" Miechowice, rozegrano drużynowe zawody rejonowe juniorek i juniorów w tenisie stołowym. Reprezentacje naszej szkoły: Angelika Gębura, Paulina Wiecheć, Anna Kopydłowska, Bartłomiej Trzebuniak, Przemysław Zgoda-Giczański, Jakub Czech i Mateusz Kotuła, spotkały się przy stole z reprezentacją juniorek i juniorów również z jednej szkoły, która wygrała na poziomie miejskim w Bytomiu czyli I LO. W systemie grania "do trzech zwycięstw" zarówno dziewczyny jak i chłopcy nie sprostali przy stole zawodnikom "klubowym" z drużyny przeciwnej, ulegając im 3:0 i 3:1. Taki stan rzeczy wyłonił zwycięzców na poziomie rejonowym czyli reprezentacje I LO z Bytomia, nam natomiast w tym roku przypadło drugie miejsce i tym samym koniec zmagań z tenisem stołowym !!! Poza Pauliną, cała ekipa jest z najstarszych klas (tak więc nie był to ich PIERWSZY, ale na pewno OSTATNI raz) gdy reprezentowali ZS NR 1, dlatego WIEEEEEEEELKI DZIĘKI za wszystkie te lata :-)