Zawody

W dniu dzisiejszym w hali Klubu Sportowego "Silesia" Miechowice, rozegrano drużynowe zawody rejonowe juniorek i juniorów w tenisie stołowym. Reprezentacje naszej szkoły: Angelika Gębura, Paulina Wiecheć, Anna Kopydłowska, Bartłomiej Trzebuniak, Przemysław Zgoda-Giczański, Jakub Czech i Mateusz Kotuła, spotkały się przy stole z reprezentacją juniorek i juniorów również z jednej szkoły, która wygrała na poziomie miejskim w Bytomiu czyli I LO. W systemie grania "do trzech zwycięstw" zarówno dziewczyny jak i chłopcy nie sprostali przy stole zawodnikom "klubowym" z drużyny przeciwnej, ulegając im 3:0 i 3:1. Taki stan rzeczy wyłonił zwycięzców na poziomie rejonowym czyli reprezentacje I LO z Bytomia, nam natomiast w tym roku przypadło drugie miejsce i tym samym koniec zmagań z tenisem stołowym !!! Poza Pauliną, cała ekipa jest z najstarszych klas (tak więc nie był to ich PIERWSZY, ale na pewno OSTATNI raz) gdy reprezentowali ZS NR 1, dlatego WIEEEEEEEELKI DZIĘKI za wszystkie te lata :-)

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar