Zawody

W dniu  13.11.2018 r. w hali sportowej w Kozłowej Górze, rozegrane zostały Mistrzostwa Piekar Śląskich w piłce siatkowej juniorek i juniorów. Reprezentacja naszej szkoły, występujaca w składzie: Woźnica Kamila, Wloch Aleksandra, Pytlik Wiktoria, Gębura Angelika, Grzomba Dominika, Drabik Wiktoria, Rogacka Karolina, Gluch Kinga, Wiecheć Paulina po ciężkim i wyównanym meczu nie sprostała reprezentacji ZSTZ . Kolejny mecz był to mecz o wszystko, niestety nasze zawodniczki nie wytrzymały presji i przegrały w dwóch setach I LO, Zwycięzcom turnieju juniorek została reprezentacja I Liceum Ogolnokształcącego, która po trzy setowym meczu wygrała 16:14 w tiebreaku. Panowie wystąpili w składzie: Mędzikowski Patryk, Cieluch Mateusz, Szlufik Michał, Wanot Aleksander, Tobolik Piotr, Bętkowski Adrian, Młynartowicz Jakub, bez większych problemów wygrali dwa mecze po 2:0, okazując się tym samym najlepszą ekipą wśród juniorów. Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny ZSTZ oraz AZS. Poza tytułem mistrzowskim, Mateusz Cieluch otrzymał również statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju !!! Drużynom dziękujemy, gratulujemy i życzymy powodzenia reprezentacji juniorów w rozgrywkach na szczeblu rejonowym !!!

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar