Zawody

23 stycznia 2019 roku w hali sportowej MOSiR „Olimpia” rozegrane zostały Mistrzostwa Piekar Śląskich Szkół Ponadpodstawowych w piłce ręcznej juniorów. W pierwszym meczu spotkała się reprezentacja naszej szkoły z drużyną AZS- I LO, lepszymi okazali się nasi przeciwnicy, wygrywając 29:21, należy jednak zauważyć, że rywale to uczniowie klas sportowych o profilu piłka ręczna zatem nasi pokazali się z jak najlepszej strony. W drugim spotkaniu zespół AZS- I LO pokonał reprezentantów ZST-Z 39:11 zapewniając sobie tytuł mistrzowski. W ostatnim meczu nasza drużyna w składzie: Dawid Kruk, Patryk Mędzikowski, Mateusz Finka, Dariusz Pietrzyk, Piotr Tobolik, Jakub Czempiel, Mateusz Cieluch, Patryk Olszewski i Jakub Młynartowicz pokonała zespół ZST-Z 26:13 i wywalczyła tytuł wicemistrzowski. Statuetkę najlepszego zawodnika wywalczył Patryk Mędzikowski. Gratulujemy i dziękujemy za świetną postawę i sportową rywalizację.