Zawody

23 stycznia 2019 roku w hali sportowej MOSiR „Olimpia” rozegrane zostały Mistrzostwa Piekar Śląskich Szkół Ponadpodstawowych w piłce ręcznej juniorów. W pierwszym meczu spotkała się reprezentacja naszej szkoły z drużyną AZS- I LO, lepszymi okazali się nasi przeciwnicy, wygrywając 29:21, należy jednak zauważyć, że rywale to uczniowie klas sportowych o profilu piłka ręczna zatem nasi pokazali się z jak najlepszej strony. W drugim spotkaniu zespół AZS- I LO pokonał reprezentantów ZST-Z 39:11 zapewniając sobie tytuł mistrzowski. W ostatnim meczu nasza drużyna w składzie: Dawid Kruk, Patryk Mędzikowski, Mateusz Finka, Dariusz Pietrzyk, Piotr Tobolik, Jakub Czempiel, Mateusz Cieluch, Patryk Olszewski i Jakub Młynartowicz pokonała zespół ZST-Z 26:13 i wywalczyła tytuł wicemistrzowski. Statuetkę najlepszego zawodnika wywalczył Patryk Mędzikowski. Gratulujemy i dziękujemy za świetną postawę i sportową rywalizację.

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar