Zawody

W dniu 7.11.2019. na hali sportowej w Piekarach Śląskich Kozłowej Górze odbyły się mistrzostwa naszego miasta w piłce koszykowej juniorek. Podobno dziewczyny lubią brąz ;)  i w tym sezonie to powiedzenie idealnie pasuje do naszych reprezentantek ponieważ po piłce ręcznej również i koszykówka dla naszych Pań jest brązowa. Po wyrównanej i zaciętej rywalizacji nasza drużyna w składzie: Monika Domogała, Weronika Pankiewicz, Vanessa Lukoschek, Oliwia Sycha, Magdalena Galwas, Wiktoria Jarchel, Magda Nolewajka i Wiktoria Perdyła pod okiem trenerskiim Dariusza Kempysa wywalczyły III miejsce. Dziękujemy za pozostawione na parkiecie serce, pot i łzy oraz gratulujemy osiągniętego wyniku. Gratulujemy również zwycięskiej reprezentacji AZS i srebrnym medalistkom z ZSTZ.

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar