Zawody

 

 

W dniu 12.02.2020r. odbyły się Mistrzostwa Piekar Śląskich w Piłce Ręcznej Juniorów. Nasi szczypiorniści rozegrali dwa spotkania z drużyną AZS i ZSTiZ. W pierwszym meczu z AZS, pomimo zaciętej walki, nie udało się pokonać przeciwnika. Po przerwie zagraliśmy spotkanie z ZSTiZ i tutaj nasi szczypiorniści rozegrali wspaniałe widowisko sportowe. Pomimo kilku nerwowych akcji gdzie graliśmy w 5, nasz team pokonał przeciwników i tym zakończył zawody na drugim miejscu. 

Skład drużyny: Darek Pietrzyk 4d, Szymon Kalużyński 4c, Mateusz Napiórkowski 4b, Paweł Stych 4b, Kuba Czempiel 3d, Patryk Olszewski 3d, Mateusz Cieluch  3d, Kuba Młynartowicz 3a, Olek Wanot 3a, Michał Szlufik 3a, Sebastian Bacik 1a.

Gratulacje dla chłopaków!

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar