Izba Pamięci KWK "Andaluzja'

W dniu 21 stycznia br., gościliśmy w naszej szkole w ramach projektu edukacyjnego "Razem możemy więcej" uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Dąbrówki Wielkiej, którzy tym razem odwiedzili naszą Izbę Pamięci KWK "Andaluzja". Naszych gości oprowadzili: Kasia, Edyta, Sebastian i Łukasz, którzy opowiedzieli o historii kopalnii i przemysłu wydobywczego w naszym mieście, a  także o obyczajach i tradycjach górniczych. Nasi goście zobaczyli również nowelę animowaną "Demon Szarlejem zwany" stworzoną przez naszego absolwenta. Na zkończenie zgodnie z tradycją Izby przyszła pora na wspólne zdjęcia.