Izba Pamięci KWK "Andaluzja'

W dniu 21 stycznia br., gościliśmy w naszej szkole w ramach projektu edukacyjnego "Razem możemy więcej" uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Dąbrówki Wielkiej, którzy tym razem odwiedzili naszą Izbę Pamięci KWK "Andaluzja". Naszych gości oprowadzili: Kasia, Edyta, Sebastian i Łukasz, którzy opowiedzieli o historii kopalnii i przemysłu wydobywczego w naszym mieście, a  także o obyczajach i tradycjach górniczych. Nasi goście zobaczyli również nowelę animowaną "Demon Szarlejem zwany" stworzoną przez naszego absolwenta. Na zkończenie zgodnie z tradycją Izby przyszła pora na wspólne zdjęcia.

 

 

                                           

 

AS dla ZS-1

Galeria bieżąca

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar