Izba Pamięci KWK "Andaluzja'

W listopadzie w Izbie Pamięci KWK Andaluzja odbyły się kolejne zajęcia w ramach projektu edukacyjnego "Lekcje pamięci" skierowanego do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych naszego miasta. Podczas zajęć uczniowie naszej szkoły : Oliwia Pietruszka, Daniel Kołodziejczyk i Błażej Hacaś, pod opieką Małgorzaty Mzyk-Porada i Tomasza Walaszka przybliżali przedszkolakom z MP nr 15 podstawowe informacje dotyczące historii i tradycji górniczych w Piekarach.

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE

Szczegóły konkursu