Izba Pamięci KWK "Andaluzja'

Jak co roku, pamiętając o korzeniach naszej szkoły, w dzień górniczego święta w Izbie Pamięci KWK Andaluzja odbyły się kolejne zajęcia w ramach projektu edukacyjnego "Lekcje pamięci".

W projekcie, polegającym na przygotowaniu i prowadzeniu lekcji dla dzieci i młodzieży o tradycjach górniczych Piekar Śląskich i historii KWK Andaluzja, w tym roku szkolnym uczestniczą: Natalia Grunberg, Oliwia Pietruszka, Daniel Kołodziejczyk oraz Błażej Hacaś. Opiekunami projektu są: Małgorzata Mzyk-Porada i Tomasz Walaszek.
Zainteresowane szkoły i przedszkola zapraszamy na lekcje do Izby po umówieniu terminu przez sekretariat szkoły.