Izba Pamięci KWK "Andaluzja'

W ubiegły czwartek i piątek w naszej Izbie Pamięci KWK Andaluzja odbyło się siedem lekcji o tradycjach górniczych w naszym mieście. Izbę odwiedzili uczniowie klas I, II i III z MSP nr 13. Przypominamy że uczniowie biorący udział w projekcie edukacyjnym "Lekcje pamięci " to: Katarzyna Wosz, Edyta Joszki, Łukasz Pawełczyk oraz Sebastian Kraus. Jak zawsze nasi uczniowie nawiązali świetny kontakt z młodszymi kolegami i w ciekawy i przystępny sposób przybliżyli zagadnienia historii regionu. Opiekunami projektu są; p. Małgorzata Mzyk-Porada oraz p. Tomasz Walaszek. Zapraszamy inne szkoły z naszego miasta do odwiedzenia naszej Izby. Zapisy na lekcje poprzez sekretariat ZS 1.

AS dla ZS-1

Galeria bieżąca

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar