Izba Pamięci KWK "Andaluzja'

W ubiegły czwartek i piątek w naszej Izbie Pamięci KWK Andaluzja odbyło się siedem lekcji o tradycjach górniczych w naszym mieście. Izbę odwiedzili uczniowie klas I, II i III z MSP nr 13. Przypominamy że uczniowie biorący udział w projekcie edukacyjnym "Lekcje pamięci " to: Katarzyna Wosz, Edyta Joszki, Łukasz Pawełczyk oraz Sebastian Kraus. Jak zawsze nasi uczniowie nawiązali świetny kontakt z młodszymi kolegami i w ciekawy i przystępny sposób przybliżyli zagadnienia historii regionu. Opiekunami projektu są; p. Małgorzata Mzyk-Porada oraz p. Tomasz Walaszek. Zapraszamy inne szkoły z naszego miasta do odwiedzenia naszej Izby. Zapisy na lekcje poprzez sekretariat ZS 1.