Nasze działania

W piątek 29 stycznia grupa wolontariuszy pod opieką p. Beaty Onak odwiedziła Dom Pomocy Społecznej w Piekarach Śląskich. Kasia, Natalia, Kinga, Aleksandra, Sebastian, Kamil i Dawid z ogromnym zaangażowaniem  prezentowali licznie zebranej publiczności kolędy i pastorałki przy akompaniamencie gitar. Każde wykonanie nagradzane było gromkimi brawami. Koncert kolęd stał się tradycją Szkolnego Klubu Wolontariusza. Corocznie wolontariusze dają kilka takich koncertów, które stanowią dopełnienie pięknego okresu bożonarodzeniowego. Wspólne wykonania kolęd pozwoliły wszystkim uczestnikom koncertu uroczyście zakończyć okres Bożego Narodzenia.

Galeria bieżąca

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar