Nasze działania

Uczniowie i podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w ramach projektu „Razem możemy więcej” wspólnie przygotowali wystawę pt. ”Różne oblicza Ziemi”. Wystawę zorganizowano w związku z obchodami Dnia Ziemi. Autorzy prac wykazali się nieograniczoną wyobraźnią , a prace skłaniają do refleksji i zadumy. Po raz kolejny odkryliśmy w naszych uczniach – technikach drzemiące talenty, tym razem plastyczne. Podczas wystawy zaprezentowane zostały również różne oblicza Ziemi w formie fotografii wykonane przez uczniów i nauczycieli Koła Fotograficznego ZS1. Dzieła artystów podziwiać możemy w auli szkolnej. 

Galeria bieżąca

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar