Nasze działania

2 czewrca członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza zorganizowali w przedszkolu nr 10 w Piekarach Ślaskich festyn z okazji Dnia Dziecka. Były balony, malowanie buziek, bańki mydlane, cukierki a nawet wóz policyjny. Predszkolaki bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyli w licznych zabawach i zawodach sportowych.  Z balonów tworzyli zwierzaki i miecze. Było dużo śmiechu i radości. Nasi wolontariusze bardzo zaangażowali się w przygotowanie i prowadzenie wszystkich zabaw. Była to pierwsza tego typu impreza zorganizowana przez SKW, ale na pewno nie ostatnia.


 

Galeria bieżąca

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar