Nasze działania

W ubiegły piatek, po uroczystości rozdania świadectw, odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie Szkolnego Klubu Wolontariusza. Podsumowaliśmy działalność Klubu, powspominaliśmy nasze akcje, imprezy i wyjścia, zjedliśmy pyszne pączki. Rozdane zostały dyplomy i wyróżnienia. Tytuł Wolontariusza Roku 2015/2016 otrzymała uczennica kl. IIC Sandra Lipińska. Z 43 członków Klubu wyróżnienia za swoją pracę otrzymało 22 uczniów. Opiekun SKW p. Beata Onak podziękowała wszystkim za owocną współpracę. Do podziękowań dołączała się również p. dyrektor Jolanta Gottwald, która zaszczyciła swoją obecności  nasze spotkanie. 
Wszystkim życzymy miłych wakacji, a we wrześniu zapraszamy obecnych i nowych członków do Szkolnego Klubu Wolontariusza.

 

Galeria bieżąca

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar