O samorządzie

Członkami Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019 są:

Przewodniczący – Martyna Gałka – klasa 3 d
Zastępca – Błażej Hacaś – klasa 3 b
Sekretarz – Maciej Ciesielski - klasa 3 e

Członkowie: Kamil Morawski – klasa 3 b
  Wiktoria Rybicka – klasa 2 b

Opiekunami Samorządu są:

p. Kinga Gurowiec
p. Małgorzata Mzyk –Porada
p. Małgorzata Stępień

Drodzy Uczniowie,

W roku szkolnym 2018/19 postanowiliśmy przeprowadzić w Naszej Szkole kilka akcji oraz imprez, do których jak najbardziej Was zachęcamy.

Proponujemy Wam:

- KORKI – na parterze obok automatów ustawiliśmy skrzynie, gdzie możecie wrzucać korki z napojów. Pomożecie tym samym mieszkańcom Społecznego Azylu dla zwierząt " Cichy Kąt" w Tarnowskich Górach.

Będziemy organizować również imprezy/akcje wynikające z kalendarza. Jednak chcielibyśmy o każdej z nich z Wami rozmawiać. Co miesiąc, będziemy spotykali się w Trójkami Klasowymi, żeby wszystko ustalać wspólnie. Natomiast o terminach takich spotkań będziecie informowani poprzez Naszą szkolną stronę internetową i/lub poprzez naszą gazetkę na I piętrze.  Liczymy na Waszą otwartość i chęć współpracy.

Jeśli macie jakieś pytania bądź propozycje, pytajcie osobiście, piszcie śmiało na FB lub ślijcie maile na: