O samorządzie

Członkami Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018 są:

Przewodniczący – Michał Hok – klasa 3 c
Zastępca – Martyna Gałka – klasa 2 d
Sekretarz –
  Kamil Pipski – klasa 2 c

Członkowie: Sebastian Danecki – klasa 3 d
  Wiktoria Rybicka – klasa 1 b

Opiekunami Samorządu są:

p. Kinga Gurowiec
p. Małgorzata Mzyk –Porada
p. Małgorzata Stępień

p. Agata Czaplik

Drodzy Uczniowie,

W roku szkolnym 2017/18 postanowiliśmy przeprowadzić w Naszej Szkole kilka akcji oraz imprez, do których jak najbardziej Was zachęcamy.

Proponujemy Wam:

- KORKI – na parterze obok automatów ustawiliśmy skrzynie, gdzie możecie wrzucać korki z napojów. Pomożecie tym samym mieszkańcom Społecznego Azylu dla zwierząt " Cichy Kąt" w Tarnowskich Górach.

Będziemy organizować również imprezy/akcje wynikające z kalendarza. Jednak chcielibyśmy o każdej z nich z Wami rozmawiać. Co miesiąc, będziemy spotykali się w Trójkami Klasowymi, żeby wszystko ustalać wspólnie. Natomiast o terminach takich spotkań będziecie informowani poprzez Naszą szkolną stronę internetową i/lub poprzez naszą gazetkę na I piętrze.  Liczymy na Waszą otwartość i chęć współpracy.

Jeśli macie jakieś pytania bądź propozycje, pytajcie osobiście, piszcie śmiało na FB lub ślijcie maile na:

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Video: Film promocyjny

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE

Szczegóły konkursu

ZS1 najlepszą szkołą w Polsce

W roku 2012 nasza szkoła zwyciężyła w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym TIK-TAK, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Informatyczne pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej