Newsy samorzadu

Przedstwiamy Samorząd Uczniowski ZS 1 na rok szkolny 2018/2019: Martyna Gałka- przewodnicząca, Błażej Hacaś - zastępca, Maciej Ciesielski- sekretarz, Wiktoria Rybicka i Kamil Morawski - członkowie. Gratulujemy wyboru oraz życzymy entuzjazmu, świeżości spojrzenia i owocnej pracy na rzecz społeczności ZS1!

 

 

Tradycjnie 14 lutego w ZS 1 pojawili się posłańcy SU  roznoszący pocztę walentynkową. W tym roku SU zorganizował również konkurs na najciekwsze przebranie nawiązujące do słynnych filmowych par lub postaci z lat '80, w ktorym nagrodą były 2 zestawy podwójnych wejściówek do kina. W auli dostępna była również walentynkowa fotobudka. Zdjęcia będą wkrótce dostępne w galerii i na fb szkoły.

 

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej na auli naszej szkoły odbyła się uroczystość z udziałem uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 1. Uczniowie klasy 2pc, 4a i 4c zaangażowali się w przygotowanie krótkiego programu pt: "Schooliada". Zabawa trwała około 30 minut i polegała na podawaniu odpowiedzi na pytania wzorem telewizyjnego programu Familiada. Pytania te wcześnniej zadano uczniom kilku klas naszej szkoły w formie ankiety. Obie drużyny - nauczyciele i uczniowie zmierzyli się ze sobą w kilku kategoriach związanych ze szkołą i środowiskiem uczniowskim. Po teleturnieju Samorząd Uczniowski złożył życzenia nauczycielom i pracownikom Zespołu Szkół nr 1, a także wręczył drobne upominki.

Z okazji dnia edukacji narodowej życzymy wszystkim pracownikom Zespołu Szkół nr 1 wiele zdrowia, cierpliwości, radości z wykonywanej pracy, oraz sukcesów na tle zawodowym.

Przedstawiamy nowy skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/2018: 
Michał Hok 3C - przewodniczący 
Martyna Gałka 2D - wice przewodnicząca
Wiktoria Rybicka 1B, Kamil Pipski 2C, Sebastian Danecki 3D - członkowie SU.
Nowi przedstawiciele mają mnóstwo pomysłów! Co na pewno zobaczymy w tym roku szkolnym 

 
 

To dziś ten wielki dzień - święto zakochanych. Samorząd Uczniowki rozdał dziś całą masę walentynkowych kartek, a sami zakochani - i nie tylko - mieli okazje zróbić sobie magiczną sesję walentynkową. Wszystkim parom i singlom, którzy przyłączyli się do dzisiejszej zabawy,  życzymy szczęścia i wytrwałości :D\

Ekipa Walentynkowa

 

 

AS dla ZS-1

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar