Newsy samorzadu

Miło nam poinformować, że uczeń klasy III a Daniel Pliszka, na zaproszenie p. Europoseł Jadwigi Wiśniewskiej,  będzie uczestniczył w wyjeździe studyjnym do Strasburga w dniach 3-7 października br. Daniel został wyróżniony za swoje wieloletnie działania na rzecz lokalnej społeczności w Młodzieżowej Radzie Miasta Piekary Śląskie, za aktywność na rzecz społeczności ZS 1 oraz bardzo dobre wyniki w nauce z przedmiotów humanistycznych. Życzymy Danielowi niezapomnianych wrażeń i liczymy na ciekawą fotorelację po powrocie.