Newsy samorzadu

Już od dziś, tj. 14 lutego, użytkownicy popularnej aplikacji Snpachat mogą zameldować się gdzie się znajdują poprzez dodanie do zrobionego snapa filtru z geolokalizacją ZS1. Tym samym Michał Hok wygrywa konkurs organizowany przez SU. Przypomiamy, że jego praca zwyciężyła w głosowaniu uczniów ZS1 jako ta, która została zgłoszona jako pierwsza i czekała na przyjęcie przez twórców Snapchata.Michałowi bardzo serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że po raz kolejny przyczynił się do rozsławienia naszej szkoły.