Newsy samorzadu

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej na auli naszej szkoły odbyła się uroczystość z udziałem uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 1. Uczniowie klasy 2pc, 4a i 4c zaangażowali się w przygotowanie krótkiego programu pt: "Schooliada". Zabawa trwała około 30 minut i polegała na podawaniu odpowiedzi na pytania wzorem telewizyjnego programu Familiada. Pytania te wcześnniej zadano uczniom kilku klas naszej szkoły w formie ankiety. Obie drużyny - nauczyciele i uczniowie zmierzyli się ze sobą w kilku kategoriach związanych ze szkołą i środowiskiem uczniowskim. Po teleturnieju Samorząd Uczniowski złożył życzenia nauczycielom i pracownikom Zespołu Szkół nr 1, a także wręczył drobne upominki.

Z okazji dnia edukacji narodowej życzymy wszystkim pracownikom Zespołu Szkół nr 1 wiele zdrowia, cierpliwości, radości z wykonywanej pracy, oraz sukcesów na tle zawodowym.