Newsy samorzadu
Uwaga Społecznicy i osoby zainteresowane wiedzą o społeczeństwie! Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Piekary Śląskie w kadencji 2020/21 odbędą się 28 września.
Kandydatury można zgłaszać do 20 września u opiekunek SU: p. Małgorzata Stępień, p. Kinga Gurowiec, p. Małgorzata Mzyk-Porada, najlepiej poprzez informację wysłaną dziennikiem.
Bierne prawo wyborcze, czyli możliwość kandydowania do rady mają uczniowie zamieszkujący na terytorium miasta i posiadający nieposzlakowaną opinię. W naszej szkole wybieramy dwóch przedstawicieli do MRM na okres rocznej kadencji.
Rejestracji kandydatów do wyborów w szkołach może dokonać samorząd uczniowski lub grupa licząca co najmniej 10 uczniów. Szczegółowe informacje w Biuletynie Informacji Publicznej: http://www.bip.piekary.pl/?c=697
 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar