Newsy samorzadu

W piątek nasza szkoła przeniosła się do roku 1985, tego z którego bohater filmu "Powrót do przyszłości" przeniośł się do 21 października 2015. Samorząd Uczniowski w auli przygotował wystawy przedmiotów z lat '80, wystawę dotyczącą filmu i wyobrażenia w nim roku 2015, wystawę zdjęć nauczycieli z tego okresu a dzięki uprzejmości Muzeum Historii Komputerów i Informatyki można było pograć na prawdziwym Commodore. Wszyscy przebrani uczniowie po długiej przerwie i za zgodą "ZOMOwców" mogli wysłuchać wspomnień o szarej rzeczywistośći PRL-u z ust zaproszonych gości: radnego Łukasza Ściebiorowskiego, p. Haliny Rapoty, p. Marka Smyczka oraz p.Tomasza Walaszka. Po panelu dyskusyjnym scena naszej auli zmieniła się na chwile w wybieg, gdzie uczennice i uczniowie naszej szkoły  wraz z p. Ewą Motulewicz przygotowali krótki pokaz mody z lat '80. Przewodniczacy SU Daniel Pliszka w towarzystwie p. Łukasza Ściebiorowskiego nagrodzili trójkę najlepiej przebranych uczniów, cennymi nagrodami ufunodwanymi przez Dyrekcję ZS 1. Następna godzina zabawy upłynęła na wspólnym karaoke. Oprócz klasyki polskiego rocka jak "Chcemy być sobą" Perfectu oraz "Jolka, Jolka" Budki Suflera wspólnie zaśpiewano hity Jaksona czy Abby. Wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy zechcieli przenieść się razem z nami w tamte czasy, powspominać i pobawić się przez chwilę do muzyki z tamtych lat - DZIĘKUJEMY. Byliście wspaniali!! SU wraz z opiekunkami :)
Zapraszamy również do fotorelacji na naszym fanpeag'u.