Liceum

2 Listopad 2013 04:30 Miło nam poinformować, że postać jednego z naszych uczniów klasy II Technikum Informatycznego DANIEL ROŻEK, na łamach lokalnej prasy (Twoje Piekary) pojawiła się w artykule Bohaterzy Października. Daniel oprócz swoich zainteresowań informatycznych jest kolarzem piekarskiej gruby rowerowej MMBIKE, a na swoim koncie ma już wiele sukcesów sportowych. Zapraszamy do lektury poniższego artykułu.

Ogólnopolski ranking szkół

p2017b.png

Nasz uczeń najlepszy w Polsce trzeci w EUROPIE

Szczegóły konkursu